T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ŞANLIURFA / HALİLİYE - Şanlıurfa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Arapça Öğretimini Geliştirme Projeleri

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Akademi Lisan ve İlmi Araştırmalar Derneği’nin “Arapça Öğretimini Geliştirme Projeleri” kapsamında Türkiye’deki İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen “4.Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmaları” Mardin Bölge Finali’nde Okulumuz Bilgi Yarışmasında Bölge üçüncüsü oldu. (HABERİN DEVAMI.......)

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Akademi Lisan ve İlmi Araştırmalar Derneği’nin “Arapça Öğretimini Geliştirme Projeleri” kapsamında Türkiye’deki İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen “4.Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmaları” Mardin Bölge Finali’nde Okulumuz Bilgi Yarışmasında Bölge üçüncüsü oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Akademi Lisan ve İlmi Araştırmalar Derneği’nin “Arapça Öğretimini Geliştirme Projeleri” kapsamında Türkiye’deki İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen “4.Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmaları” Mardin Bölge Finali’nde Okulumuz Şanlıurfa Anadolu İmam Hatip Lisesi Ekibi, Arapça Bilgi Yarışmasında Bölge üçüncüsü oldu. Bilgi yarışması ekibi Ömer Faruk DÖĞÜCÜ, Faruk AKTAŞ, İsmail CERDİK ve Muhammed Enes ŞENCAN’dan oluşuyordu.

Yarışmada Diyarbakır Farabi Anadolu İmam Hatip Lisesi Bölge birincisi olup Türkiye Finaline katılmaya hak kazanırken Bitlis Tatvan Anadolu İmam Hatip Lisesi ekibi bölge ikincisi oldu.

Yarışmaların Türkiye Finali 16-17 Mayıs 2013’te Konya Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Koordinatörlüğü’nde Konya’da yapılacaktır.

Dereceye giren ekibimiz öğrencilerini ve onları hazırlayan öğretmenlerini tebrik eder, başarılarının artarak sürmesini dileriz.

AYAYAYAYAYAYAYAY

Yayın: 05.05.2013 - Güncelleme: 13.12.2013 22:06 - Görüntülenme: 231